Flyerz SelectionSPORT

Molnár Ádámé az év sportfotója

ádám fotó2

Véget ért az MNASZ (Magyar Nemzeti Autósport Szövetség) által szervezett fotópályázat, ahol 2018 legjobb fotóit keresték.

A nyertesek között a “legjobb akkreditált fotós által készült kép, mely FIA rendezvényen készült” kategóriában a Szilveszter Rallye hivatalos fotósa, Molnár Ádám lett a győztes.

A győztes mű

A 28 éves fiatalember – aki jelenleg főállásban a Népszava fotóriportere – már nem az első díját nyeri el a technikai sportok világában készített képeivel. 2016-ban második helyezést ért el a 35. Magyar Sajtófotó Pályázat sport egyedi kategóriájában Valentino Rossi útkeresése képével – de mellette számos további sporteseményen készített felvételeket. A MNASZ által meghirdetett fotópályázaton a WTCR hungaroringi futamán készült, Michelisz Norbertet ábrázoló képével lett fődíjas.